نماد سایت امداد خودرو رهام

جرثقیل جاده چالوس

کامیون یدک کش چالوس

تیتر سریع

خودروبر چالوس از خدمات حمل خودرو با کفی خودرو بر امدادخودرو چالوس و جاده چالوس است. انواع خودروبر امداد خودرو رهام شامل انواع خودرو بر نیسان یدک کش چالوس, کفی خودرو بر و جرثقیل حمل خودرو است.

خدمات حمل خودرو بر برای کلیه خودروهای سنگین, خودروهای لوکس خارجی, خودروهای شاسی بلند و خودرو های ایرانی مانند ایران خودرو و سایپا ارائه میگردد. در صورت بروز هر مشکلی برای اتومبیل با شماره خودروبر چالوس تماس گرفته تا پس از نیاز سنجی بهترین خودروبر در محل شما اعزام گردد.

خودروبر چالوس, کفی خودروبر چالوس, حمل خودرو چالوس, جرثقیل خودروبر چالوس, خودروسوار چالوس و یدک کش چالوس همه توسط امداد خودرو رهام در چالوس با ضامنت ارائه میگردد.

شماره خودرو بر چالوس

خودروبر نام دیگری برای ماشین های حمل خودرو است. جاده چالوس یکی از پردرخواست ترین جاده های کشور از نظر امداد خودرو است. به همین دلیل امداد خودرو رهام در سراسر جاده چالوس انواع خودروبر را مستقر کرده است. برای استفاده از سرویس خودرو با شماره خودروبر چالوس تماس بگیرید. تماس با خودروبر چالوس با مزایای زیر در دسترس است:

انواع خودروبر چالوس

به طور کلی خودروبر ها دارای انواع متفاوتی هستند. انواع خودروبر چالوس با توجه به نیاز و نوع حادثه یا خرابی خودرو در محل حاضر میشود. خودروبر ها به وسایلی سنگین گفته میشود که برای عملیات حمل خودرو مورد استفاده قرار میگیرند. سرویس خودروبر مهمترین و اولین سرویسی است که شرکت امداد خودرو باید به صورت سیار ارائه دهد. در بسیاری از موارد به دلیل حادثه و یا خرابی ماشین امکان حرکت برای خودرو وجود ندارد. در این موارد سیستم خودرو بر میتواند در محل حاضر شده و خودروی مورد نظر را حمل نماید. 

در اینجا قصد داریم به صورت مفصل درباره انواع خودرو بر ها به شما عزیزان توضیح دهیم:

خودروبر کفی خودروبر در چالوس

کفی خودروبر یکی از انواع متداول خودروبر هستند. این ماشین های حمل خودرو با نام جرثقیل کفی خودروبر نیز شناخته شده اند. کاربرد این سیستم حمل خودرو برای حمل کامل خودرو بر روی کفی خودروبر است. 

در این نوع سیستم حمل خودرو ماشین مورد نظر به طور کامل بر روی سطح کفی خودرو بر قرار میگیرد. از مزایای این روش خودروبر حمل کامل خودرو بدون آسیب دیدگی است. 

اگر صاحب خودروی مدل بالا و لوکس هستید پیشنهاد ما در امداد خودرو رهام استفاده و درخواست این روش حمل خودرو است. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که حمل خودرو با این روش دارای هزینه بیشتری نسبت به سایر خودروبر ها است و فقط برای خودروهای لوکس توصیه میگردد. برای مشاوره رایگان در این زمینه با امداد خودرو رهام تماس حاصل نمایید.

مزایای استفاده از کفی خودروبر شامل موارد زیر است:

خودروبر نیسان

نیسان شاهین یکی از وسایلی است که به دلیل سنگین بودن توانایی حمل انواع خودرو را دارد. به همین دلیل از نیسان به عنوان وسیله ای برای حمل خودرو امروزه به صورت متداول استفاده میشود. خودروبر نیسان شاهین نیز دارای انواع مختلفی مانند نیسان چرخگیر و نیسان دکل دار است. به خودرو بر جرثقیل حمل خودرو نیز گفته میشود. برخی نیز اصطلاع یدک کش را برای خودرو بر های مختلف استفاده میکنند. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع خودروبر نیسان آشنا شوید

خودروبر نیسان چرخگیر

خودروبر نیسان چرخگیر امروزه یکی از متدوالترین و ارزانترین دستگاه هایی است که برای حمل خودرو استفاده میشود. در این روش خودروبر چالوس ماشین مورد نظر از طریق قفل ردن چرخ ها بر روی چرخگیر نیسان به طور کامل از زمین بلند شده و با استفاده از دو چرخ دیگر حمل میگردد. از مزایای خودروبر نیسان چرخگیر به موارد ذیل میتوان اشاره کرد:

خودروبر نیسان دکل دار

نیسان دکل دار که با نام جرثقیل نیسان دکل دار نیز شناخته شده است نیز دارای کاربردهای متنوع در زمینه امداد خودرو چالوس است. این سرویس در امداد خودرو چالوس برای خودروهایی مناسب است که در گودال یا چاله گیر افتاده اند.

خودرو بر نیسان جرثقیل دکل دار از طریق دکل خود میتواند این خودرو ها را از گودال بیرون بشکد. این نوع خودرو بر بسیار مجهز است و تمام امکانات حمل خودرو در این نوع سیستم حمل خودرو تعبیه شده است.

خودروبر نیسان زنجیری

خودروبر نیسان زنجیری نیز از گذشته تا به امروز برای حمل خودرو مورد استفاده قرار گرفته است که نسبت به سایر خودرو بر ها دارای قیمت مناسبی است. امداد خودرو رهام بنا بر درخواست شما عزیزان بهترین مدل خودروبر چالوس را در محل اعزام میکند. 

خودروی شما در امنیت کامل به تعمیرگاه مجاز در نزدیکترین لوکیشن حمل و سرویس دهی میشود. این سرویس ۲۴ ساعته در سراسر جاده چالوس آماده خدمت رسانی در این جاده پر فراز و نشیب است. باشد که با ارائه سرویس مطمئن امداد خودرو بتوانیم نقشی موثر در امداد رسانی و رضایت خاطر رانندگان و صاحبان خودروی عزیز در سراسر جاده چالوس داشته باشیم.

مزایای خودروبر چالوس

خودروبر چالوس با مزایای برتر زیر در تمام چالوس و جاده چالوس خدمات برتر خودروبر را ارائه میدهد:

خدمات امداد خودرو رهام

شرکت امداد خودرو رهام به منظور ارائه سرویس با کیفیت در شمال تهران سالهاست فعالیت میکند. این شرکت سرویس خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا ارائه میدهد. به غیر از جاده چالوس خدمات امداد خودرو نوشهر و امداد خودرو کلارآباد از جمله خدمات امداد خودرو رهام است که در خطه شمال کشور انجام میشود.

خروج از نسخه موبایل